fbpx

Mariusz Szyszka nie jest już trenerem Rożnovii

Rożnovia Rożnowo przystąpi do rundy rewanżowej z nowym trenerem.

Drużyna z Rożnowa zaczyna przygotowania do rundy wiosennej w połowie stycznia. Na treningach nie będzie już jednak trenera Mariusza Szyszki. Rożnovia i były zawodnik Kolejorza podziękowali sobie za kikuletnią współpracę. Pożegnanie odbyło się w przyjaznych relacjach:

2023 rok rozpoczynamy od dużej zmiany, Mariusz Szyszka nie jest już trenerem naszej drużyny. Chcielibyśmy podziękować za ogromny wykład w ostatnich latach i życzymy kolejnych sukcesów szkoleniowych. Przypominamy, że za kadencji Mariusza awansowaliśmy do klasy okręgowej i można śmiało napisać, że reaktywował nasz klub. Był przez cały czas naszym piłkarskim mentorem, a jak trzeba było bratnią duszą. Dzięki!

 
Rożnovia do bardzo ważnej rundy wiosennej zaczyna przygotowania 16 stycznia. Klub informuje, że niebawem poda nazwisko nowego opiekuna zespołu. Wśród potencjalnych nazwisk pojawia się Mikołaj Wicberger.