Orkan pokonał Orła Granowo 8:3 (film)

Orkan Objezierze pokonał Orła Granowo 8:3 (3:1).

Początek spotkania nie zapowiadał tak wielu bramek. Goście bardzo dobrze radzili sobie na boisku w Objezierzu i udokumentowali to bramką w 23 minucie. Dopiero osttanie 10 minut pierwszej części zmieniło wiele w tym meczu. Najpierw Mikołaj Lis wyrównał, a potem Sławomir Piotrowicz i jego imiennik Kucharski wyprowadzili Orkan na prowadzenie 3:1. 

Druga część meczu to kolejne 7 bramek. W 57 minucie goście zdobyli kontaktową bramkę, ale potem to aż 4 bramki z rzedu zdobyli gospodarze. Na listę strzelców wpisali się: Norbert Jabłoński 2, Mateusz Grządzielewski i Mikołaj Prażuch. W ostatnich minutach goście zdołali strzelić trzecią bramkę, ale to było już wszystko co byli w stanie zrobić w sobotnie popołudnie. Kropkę nad "i" postawił nie kto inny jak kapitan Krystian Morka. 

Orkan ma jeszcze w tej chwili problemy z kontuzjami niektórych zawodników. Trener Piotr Kucharski patrzy w przyszłość jednak bardzo optymistycznie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież