Orkan Objezierze zaprasza do swojej szkółki (film)

Klub Sportowy Orkan Objezierze prowadzi nabór do swojej szkółki.

Orkan Objezierze to kilka drużyn piłkarskich. Ma pod swoim skrzydłami blisko 100 zawodników. Drużyna seniorów wywalczyła w minionym sezonie awans do ligi okręgowej. Bardzo dobre wyniki osiągają też najmłodsze grupy. O tym, że szkolenie w klubie stoi na wysokim poziomie, świadczy chociażby obecność kilku wychowanków w pierwszym zespole. Norbert Jabłoński i Patryk Pacholski to podstawowi zawodnicy. Informacje o klubie można znaleźć na profilu społecznościowym Orkanu Objezierze.

Zachęcamy do wstąpienia w szeregi Orkanu Objezierze dzieci z roczników 2005 i 2009/2010. A jak wygląda trening z trenerem Michałem Stachowiakiem? Warto zobaczyć.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież