Orkan Objezierze zapomniał o świętowaniu. Czas na kolejny cel (film)

Orkan Objezierze zapomniał o świętowaniu awansu. Czas na walkę o kolejne cele.

Orkan Objezierze po wielu latach walki o awans do ligi okręgowej w końcu dopiął celu. Zawodnicy trenowani przez trenerów Piotra Kucharskiego i Michała Stachowiaka przez cały sezon utrzymywali wysoką formę i jeszcze przed ostatnią kolejką sezonu 2017/2018 mogli się cieszyć z sukcesu.Nie było to przypadkowe wydarzenie, albowiem od kilku lat trwała w klubie intensywna praca. Postawiono sobie za cel wychowanie młodzieży, która w naturalny sposób może uzupełniać skład, a z czasem stać się trzonem pierwszego zespołu. To się udało. Zarząd klubu, jak i wszyscy pomagający Orkanowi mogli się cieszyć z osiągnięcia celu. Drużyna seniorów gra w sezonie 2018/2019 w lidze okręgowej, a znaczącą rolę odgrywają w niej młodzi wychowankowie klubu. 

Systematyczna praca przyniosła efekty. Czerwcowe świętowanie było zasłużone. Wszyscy zapomnieli już dawno o tym w klubie i ciężko pracują na kolejny sukces. Liga okręgowa ma być przystankiem. Oby kolejny powód do świętowania przyszedł szybciej. Tego należy wszystkim w Orkanie życzyć z całego serca. 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież