Wygrane Orkanu i Golnicy na początek nowego sezonu

Orkan Objezierze i Golnica Ryczywół wygrały swoje pierwsze mecze w sezonie 2018/2019.

Drużyna z Objezierza wybrała się w sobotnie popołudnie 18 sierpnia do Dusznik. Tamtejszy Sokół był pierwszym rywalem Orkanu w lidze okręgowej. Pierwsze mecze sezonu niosą ze sobą wiele niewiadomych i typowanie wyników niesie ze sobą wielkie ryzyko. Przy ul. Sportowej 2 okazało się, że Orkan wszedł w nowy sezon najlepiej, jak mógł. 4 bramki strzelone i czyste konto bramkarza to potwierdzają. Na listę strzelców wpisali się Norbert Jabłoński i Mikołaj Lis. Ten pierwszy uczynił to 3 razy. 

Kolejne spotkanie Orkan zagra w sobotę 25 sierpnia z Patrią Buk.

Także z 3 punktów mogła się cieszyć w sobotnie popołudnie Golnica Ryczywół. Przy ul. Żytniej w Złotkowie zagrała ze Złotymi. Goście nie radzili sobie najlepiej z grą gospodarzy. Sędzia musiał karać ich kartkami. Na początku drugiej części stracili jednego z zawodników, bo otrzymał czerwoną kartkę. Nie przeszkodziło to jednak Golnicy wywieźć z powiatu poznańskiego 3 punkty. Po 2 bramki strzelili Marek Musielak i Krzysztof Cieciura.  

W niedzielę 26 sierpnia Golnica zagra z Wartą Obrzycko.

Sokół Duszniki - Orkan Objezierze 0:4

Złoci Złotkowo - Golnica Ryczywół 2:4

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież