Orkan Objezierze wywalczył awans do ligi okręgowej (film)

Orkan Objezierze zagra w sezonie 2018/2019 w poznańskiej lidze okręgowej.

Po wielu latach starań i walki objezierska drużyna wywalczyła awans do ligi okręgowej. W ostatnim meczu sezonu 2017/2018 Orkan grał w Suchym Lesie z Sucharami. Zespół Piotra Kucharskiego i Michała Stachowiaka przegrał ten mecz 2:3 (1:1), ale wynik nie miał większego znaczenia dla gości. Orkan bowiem już wcześniej zapewnił sobie grę w lidze okręgowej w sezonie 2018/2019.

A tak cieszyła się objezierska drużyna po meczu:

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież