Orkan Objezierze wraca do treningów (film)

orkan objezierze wraca do treningow

Orkan Objezierze rozpoczyna 17 stycznia treningi.

Drużyna z Objezierza to lider poznańskiej A-klasy. Podopieczni Piotra Kucharskiego i Michała Stachowiaka 17 stycznia rozpoczynają treningi. Od 2 stycznia zawodnicy wykonywali indywidualnie ćwiczenia wg zaleceń trenera Kucharskiego. W środę rozpocznie się zasadnicza część budowania formy na rundę wiosenną. Cej jest przed drużyną jeden i wiedzą o nim wszyscy doskonale. To oczywiście zapewnienie sobie awansu do wyższej klasy okręgowej.

Poniżej prezentujemy wywiad z trenerem Piotrem Kucharskim. Udzielił go naszemu portalowi na początku grudnia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież