Dawid Golon: Liczą się 3 punkty dla zespołu (film)

Dawid Golon: Licza sie 3 punkty dla zespolu

Dawid Golon nie uważa, aby musiał strzelić gola w meczu z Tarnovią. Najważniejsze bowiem są 3 punkty dla drużyny.

Orkan jest wiceliderem poznańskiej A-klasy. W 11 meczach odniósł aż 9 zwycięstw. Do rozegrania jesienią zostały już tylko 2 mecze. Najpierw w Baranowie czeka Orkan trudne zadanie, bowiem przeciwnikiem będzie lider GKS Tarnovia II. Na koniec zagrają z Sucharami. Trener Michał Stachowiak liczy na 6 punktów i fotel lidera w okresie przerwy między rundami.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z trenerem Michałem Stachowiakiem oraz napastnikiem Dawidem Golonem z fragmentami spotkania z Wartą Obrzycko.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież