Orkan liderem, w środę gra z Orłem Słopanowo w PP

orkan liderem, w srode gra z orlem slopanowo

Orkan Objezierze jest samotnym liderem po 3 kolejkach poznańskiej A-klasy grupy II.

W miniony weekend drużyna z Objezierza pojechała do odległego Łowynia. Faworytem meczu byli goście i to uwidoczniło się w pierwszych minutach. Już w 4 minucie bramkę strzelił Matczak, a chwilę później Jabłoński podwyższył na 2:0. Rywale odpowiedzili dopiero w 36 minucie po strzale Nawrota.

Po zmianie stron za sprawą Matczuka Orkan odzyskał dwubramkowe prowadzenie w 62 minucie. Gospodarze nie zamierzali jednak pogodzić się z porażką. W 74 minucie bramkę kontaktową zdobył Mroczyński. To jednak było wszystko na co było stać Orła.

W sobotnim meczu zagrał już Krystian Morka. Krótkie boisko w Łowyniu pozwalało gospodarzom na dalekie wykopy piłki aż w pole karne Orkanu, czym sprawiali duże zagrożenie. Na szczęście zawodnicy Piotra Kucharskiego obronili jednobramkowe prowadzenie i są samodzielnym liderem.

W środę 6 września o 17:00 Orkan zagra w Objezierzu z Orłem Słopanowo. Dla duetu trenerskiego Kucharski-Stachowiak będzie to możliwość przetestowania zawodników, którzy dotychczas z różnych powodów grali mniej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież