Akademia Piłkarska Orkanu Objezierze zaprasza w swoje szeregi

Akademia Pilkarska Orkanu zaprasza dzieci

LZS Orkan Objezierze zaprasza dzieci z roczników 2011-2012 do swojej Akademii Piłkarskiej.

25 sierpnia w Hali Sportowej im. Ryszarda Ciszaka odbędą się pierwsze zajęcia. Będzie to spotkanie głównie zapoznawcze.

Rodzice mogą zgłaszać swoje pociechy także po 25 sierpnia. Zajęcia prowadził będzie Marek Jastrząbek, który także przyjmuje zgloszenia - tel. 604-607-421.

 orkan plakat

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież