Golon zostaje w Orkanie, testy Gromali i Dopieralskiego

Golon zostaje w Orkanie, testy Gromali i Dopieralskiego

W sezonie 2017/2018 w barwach Orkanu Objezierze nadal będzie grał Dawid Golon.

Zespół Piotra Kucharskiego jest już w pełni przygotowań do nowego sezonu. Poprzedni zakończył się na pewno z niedosytem, ale m.in. liczne kontuzje szybko zweryfikowały ambicje drużyny z Objezierza. Sezon 2017/2018 na pewno będzie także pod znakiem walki o awans do ligi okręgowej. Co istotne w drużynie pozostał Dawid Golon. Dołączy do zespołu jednak po kilku tygodniach ze wględu na lekką kontuzję oraz na osobiste plany życiowe. 

W Orkanie rozpoczęli treningi także: Marcin Gromala i Kamil Dopieralski. Ten pierwszy ostatnie lata był związany z juniorami MKS Sparta Oborniki. Nie dostawał wielu szans gry, więc szuka możliwości rozwoju w zespole Piotra Kucharskiego. Drugi zawodnik, Kamil Dopieralski, wraca do Objezierza po kilku latach przerwy. Odszedł z Orkanu do Wełny, ale tam niestety doznał zerwania więzadeł w kolanie. W kadrze zespołu jest także Dariusz Senger.

W rozegranych sparingach lepszy był Orkan. 5:1 wygrał z Poznaniakiem Poznań. Dwie bramki mniej zdobył w meczu z Czarnymi Wróblewo. Na listę strzelców wpisywali się: Krystian Morka, Norbert Jabłoński, Dariusz Senger i Hubert Matczak. Natomiast juz jutro kolejnym rywalem będzie Rożnovia Rożnowo.

Pierwsze spotkanie ligowe Orkan zagra w Kwilczu z Rzemieślnikiem.Będzie to w weekend 19/20 sierpnia. Na własnym boisku zagra tydzień później, a przeciwnikiem będzie Orzeł Słopanowo. Ten sam zespół pojawi się w Objezerzu 6 września, aby zagrać z Orkanem mecz pucharowy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież