Ważna wygrana Orkanu, srogie lanie Wełny w Śremie

Wazna wygrana Orkanu

Bardzo ważną wygraną odniósł dziś zespół Orkanu Objezierze. Bez punktu wraca ze Śremu zespół Wełny.

Po serii przegranych Orkan w końcu wygrał. Komplet punktów zdobył w meczu ze Złotymi Złotkowo. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Chwila rozprężenia po przerwie kosztowało Orkan utratę prowadzenie. Dziś jednak nie pozwolili gospodarze na wyjazd rywalowi z Objezierza z jakimikolwiek punktami. Orkan wygrał bowiem ostatecznie 4:2. Bramki zdobyli: Dawid Golon x2, Krystian Morka i Wojciech Chudziński.

Srogie lanie otrzymała za to Wełna Rogoźno. Grająca wąskim składem drużyna, składająca się na dodatek z bardzo młodych zawodników, straciła aż 7 bramek. Niestety nie zdobyła żadnej i Wełna przegrała mecz w Śremie z Wełną aż 7:0.

O sytuacji w Wełnie napiszmey jutro. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież