Czarna sobota na piłkarskich boiskach

Przegrana Orkanu w Slopanowie

Wielka Sobota przyniosła komplet porażek naszych zespołów. 

Grająca w Pobiedziskach Sparta przegrała z tamtejszym Huraganem 0:1. Oborniczanie grali tam w roli gospodarza. Bramkę stracili w 85 minucie po rzucie karnym. Sparta po 21 kolejkach zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 29 punktów. W kolejnym meczu oborniczanie zagrają z Gromem Plewiska.

Takim samym stosunkiem bramkowym przegrała w Murowanej Goślinie Wełna. Rogoźnianie stracili bramkę w 36 minucie. Po 18 kolejkach Wełna zajmuje 12 miejsce. Na swoim koncie ma 19 punktów.

Niezwykle ważny mecz rozegrał w Słopanowie Orkan Objezierze. Mecz zakończył sie prawdziwie hokejowym wynikiem 8:5 (3:0). Po pierwszej części podopieczni Piotra Kucharskiego przegrywali 3:0. Na dodatek za 2 żółte kartki boisko musiał opuścić Czarek Szymański. 

Druga połowa rozpoczęła się od straty kolejnej bramki. Ok. 50 minuty czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gospodarzy. Wtedy jednak za niesportowe zachowanie z boiska zszedł także Norbert Jabłoński. Złość sportowa pozwoliła gościom na mozolne odrabienia strat. Najpierw na tablicy wyników pojawił sie rezultat 4:2. Po następnych minutach gospodarze prowadzili 6:3. Tu jednak nastąpił kolejny zryw Orkanu i doprowadzili do wyniku 6:5. Dodatkowo również Orłymusiały kończyć mecz w "9". W końcówce więcej sił starczyło gospdoarzom, którzy zdobyli jeszcze 2 bramki i ostatecznie pokonali Orkan 8:5.

Orkan po sobotnim meczu ma już 10 punktów straty do prowadzacego SKS13.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież