Dawid Golon o krok od Orkanu!

Orkan Objezierze w meczu z Pogromem Lubon - fot. Orkan

Dawid Golon prawdopodobnie zasili zespół Orkanu Objezierze.

W sobotnie popołudnie Orkan Objezierze rozegrał spotkanie z Pogromem Luboń. Lepsi w nim okazali się gospodarze, którzy wygrali 6:2. 

To nie był sparing tylko trening siłowy - usłyszeliśmy od zawodników Orkanu. W pierwszej części mieliśmy wiatr prosto w twarz. Przy tych podmuchach nie dało się biegać, a co dopiero gać w piłkę.

Dla trenera Piotra Kucharskiego mecz ten był bardzo istotny. Na wczoraj bowiem zaplanował ostatni generalny sprawdzian przed rozpoczęciem rundy wiosennej, a niedzielne spotkanie w Golęczewie to bardziej ukłon w stronę GKS-u. Dodatkowo w sobotnim meczu zagrał zawodnik, który ma szansę zasilić na wiosnę Orkan. Mowa o Dawidzie Golonie. Znany jest generalnie z gry na małych boiskach. Jego atutem jest silne uderzenie z dystansu, a ze względu na warunki fizyczne na pewno przyda się przy stałych fragmentach gry. Wczoraj zaliczył już premierowe trafienie dla Orkanu. Czy zostanie z drużyną Piotra Kucharskiego dowiemy się w najbliższych dniach. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież