Orkan Objezierze ładuje baterie

Orkan laduje baterie

Piłkarze Orkanu Objezierze przygotowują się do rundy wiosennej. Przed nimi ciężka walka o awans do ligi okręgowej.

We wtorki podopieczni Piotra Kucharskiego przygotowują się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Obornikach. Tak też było dzisiaj.

Jesteśmy już w połowie przygotowań - powiedział nam trener Kucharski. Jak w każdy wtorek oraz poniedzialek spotykamy się na boisku przy SP2. W pozostałe dni korzystamy z zaplecza w Objezierzu.

Po rundzie jesiennej zespół z Objezierza plasuje się na drugim miejscu. Ma 4 punkty straty do lidera - SKS 13 Poznań. 

Zdajemy sobie sprawę z sytuacji w tabeli - kontynuował rozmowę z portalem Piotr Kucharski. Mamy kilka punktów do odrobienia, ale wierzę, że zrobimy to szybko. Runda jest długa i nawet taki zespół jak SKS13 straci po drodze punkty. Walczymy na pewno o awans do ligi okręgowej - pewnym głosem dodał na koniec trener.

Orkan ma zaplanowane przed rozpoczęciem rundy kilka spotkań towarzyskich. W najbliższym czasie zmierzy się w Szamotułach ze Spartą oraz w Poznaniu z Błękitnymi Owińska.

Na treningi objezierzan będziemy jeszcze zaglądać.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież