Orkan Objezierze rozgrywa sparingi

W niedzielę kolejny sparing Orkanu

W niedzielę 17. sierpnia LKS Orkan Objezierze rozegra towarzyskie spotkanie z poznańskim Odlewem. Mecz zaplanowano na godz. 17:00. 

W ostatnich dniach Orkan rozegrał już kilka sparingów. 3 sierpnia po emocjonującym spotkaniu pokonał Wiarę Lecha 4:2. Tydzień później kolejna wygrana padła łupem podopiecznych Piotra Kucharskiego w meczu z juniorami starszymi Tarnovii Podgórne (3:0). We wtorek 12. sierpnia LKS gościł Suchary Suchy Las. Kibice bramek nie zobaczyli, ale na boisku miało miejsce kilka ciekawych akcji.

Tydzień przed startem rozgrywek A-klasy przeciwnikiem Orkanu będzie Odlew Poznań. Zapraszamy w niedzielne popołudnie na stadion w Objezierzu.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież