2 porażki w A-klasie

| eoborniki.pl | Orkan Objezierze

Tarnovia wygrała z Orkanem

Niestety miniony weekend nie był najszczęśliwszym dla naszych drużyn z A-klasy. Oba zespoły bowiem przegrały.

Pogodzona z degradacją Rożnovia Rożnowo grała z Wartą Obrzycko. Ambitna postawa zespołu nie przyniosła jednak żadnych punktów. Jedyna bramka w spotkaniu padła w 42 minucie. Rożnovia była bliska wyrównania choćby w 80 minucie, gdy po strzale z rzutu wolnego Adriana Szymota bramkarz Warty końcówkami palców zdołał wybić piłkę zmierzającą do jego bramki.

Orkan zmierzył się w Tarnowie Podgórnym z rezerwami Tarnovii. Kolejne wyjazdowe spotkanie zakończyło się przegraną podopiecznych Piotra Kucharskiego. Tarnovia wygrała z Orkanem 3:0.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.