2 porażki w A-klasie

Tarnovia wygrała z Orkanem

Niestety miniony weekend nie był najszczęśliwszym dla naszych drużyn z A-klasy. Oba zespoły bowiem przegrały.

Pogodzona z degradacją Rożnovia Rożnowo grała z Wartą Obrzycko. Ambitna postawa zespołu nie przyniosła jednak żadnych punktów. Jedyna bramka w spotkaniu padła w 42 minucie. Rożnovia była bliska wyrównania choćby w 80 minucie, gdy po strzale z rzutu wolnego Adriana Szymota bramkarz Warty końcówkami palców zdołał wybić piłkę zmierzającą do jego bramki.

Orkan zmierzył się w Tarnowie Podgórnym z rezerwami Tarnovii. Kolejne wyjazdowe spotkanie zakończyło się przegraną podopiecznych Piotra Kucharskiego. Tarnovia wygrała z Orkanem 3:0.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież