Kolejna wygrana Orkanu Objezierze

Orkan pokonał GKS

LZS Orkan Objezierze pokonał w niedzielę 11 maja GKS Golęczewo 3:2. Goście walczyli o choćby 1 punkt do samego końca spotkania.

Podopieczni Piotra Kucharskiego zbudowali sobie prawdziwą twierdzę w Objezierzu. Na wiosnę każdy z rywali odprawiany jest z kwitkiem. Sami kibice mają dodatkową satysfakcję z oglądanych licznie bramek.

Mecz z GKS miał dodatkowy smaczek. W drużynie tej gra bowiem kilku zawodników Tęczy, którzy zostali na wiosnę wypożyczenie do tego klubu. Obu zespołom zależało więc na wygranej. 

Lepiej spotkanie rozpoczął Orkan, który objął prowadzenie 2:0. Wydawało się, że tak powinna zakończyć się pierwsza część meczu, ale Gieksa zdołała zdobyć jeszcze w tej części gry bramkę kontaktową. To zapowiadało duże emocje w drugich 45 minutach.

Po zmianie stron boisk to jednak gospodarzom udało się zdobyć kolejną bramkę. GKS nie rezygnował z walki o choćby punkt. Kontaktowa bramka zdobyta 10 minut przed końcem spotkania przyprawiła kibiców gospodarzy o mocniejsze bicie serc, a piłkarzom gości dodała dodatkowej energii. W ostatnich minutach rozsądnie broniąca się drużyna Orkanu nie pozwoliła odebrać sobie 3 punktów. Tym sposobem odniosła swoje czwarte zwycięstwo na wiosnę na swoim obiekcie.

Bramki dla Orkanu zdobyli: Krystian Morka, Fabian Nowak, Dariusz Senger.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież