Tabela poznańskiej A-klasy po 8 kolejkach

W miniony weekend na boiskach poznańskiej A-klasy rozegrano już 8 kolejkę. Nasze drużyny solidarnie przegrały swoje spotkania.

Orkan Objezierze mógł zbliżyć się do czołówki tabeli. Niestety zrobiła to Warta wygrywając właśnie w Objezierzu. Na szczęście tłok w środkowej części tabeli jest na tyle duży, że do wicelidera Orkan traci tylko 4 punkty.

Tęcza Lulin ma nadal tylko 6 punktów na koncie. Zdobycie jednak 3 oczek powinno im jednak pozwolić zmienić nieciekawą pozycję w tabeli.

Ostatni przedstawiciel A-klasy doznał kolejnej porażki i to z ostatnią drużyną. W ten sposób Rożnovia stała się czerwoną latarnią. Bez serii zwycięstw rożnowianom nie uda się tak szybko opuścić strefy spadkowej.

Tabela II grupy poznańskiej A-klasy:

1. Zieloni Lubosz 8 - 21 pkt.

2. Warta Obrzycko 8 - 16 pkt.

3. Rzemieślnik Kwilcz 8 - 16 pkt.

4. Rokita Rokietnica 8 - 16 pkt.

5. Szturm Junikowo 8 - 16 pkt.

6. Tarnovia II Tarnowo Podg. 8 - 13 pkt.

7. GKS Golęczewo 8 - 13 pkt.

8. Orkan Objezerze 8 - 12 pkt.

9. Czarni Kaźmierz 8 - 11 pkt.

10. Byki Obrowo 8 - 9 pkt.

11. KS Gaj Wielki 8 - 9 pkt.

12. Tęcza Lulin 8- 6 pkt.

13. KS Sarbia 8 - 3 pkt.

14. Rożnovia Roznowo 8 - 3 pkt.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież