Orkan wygrał z Czarnymi, Tęcza tylko z punktem

| Łukasz | Orkan Objezierze

Orkan Objezierze po emocjonującym spotkaniu wygral 4:3 z Czarnymi Kaźmierz. Mniej szczęścia miała Tęcza Lulin, która musi się zadowolić jednym punktem.

Po 2 przegranych z rzędu sytuacja Orkanu w tabeli znacznie się pogorszyła. Każda kolejna strata punktu mogła spowodować pozostanie w środkowej części tabeli na dłużej. Stąd też istotne było wywalczenie 3 punktów z zawsze niewygodnym rywalem z Kaźmierza.

Cel został osiągniety choć łatwo nie było. Gospodarze przegrywali bowiem 2:3, ale zdołali nie tyle odrobić stratę, co dodatkowo przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Łupem bramkowym podzielili się: Błażej Jastrząbek 2, Tomasz Chudziński, Bartłomiej Kutzner.

Tęcza Lulin zagrała z Wartą Obrzycko. Prezes Grzegorz Mucha liczył z całym zespołem na komplet punktów. Wszystko układało się po ich myśli do 96 minuty. Wówczas to goście zdołali strzelić bramkę i wywalczyli 1 punkt. Tęcza Lulin - Warta Obrzycko 1:1.

Goście w tym spotkaniu pokazali się z najgorszej strony. Brutalne faule były "ozdobą" tego spotkania przez całe 90 minut. Niestety kolejny zawodnik Tęczy trafił do szpitala. Tym razem z połamanym nosem.

7.   Rzemieślnik Kwilcz 6 – 10 pkt.

8.   Tarnovia II Tarnowo Podg. 6 – 9 pkt.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.