Orkan wygrał z Czarnymi, Tęcza tylko z punktem

Orkan Objezierze po emocjonującym spotkaniu wygral 4:3 z Czarnymi Kaźmierz. Mniej szczęścia miała Tęcza Lulin, która musi się zadowolić jednym punktem.

Po 2 przegranych z rzędu sytuacja Orkanu w tabeli znacznie się pogorszyła. Każda kolejna strata punktu mogła spowodować pozostanie w środkowej części tabeli na dłużej. Stąd też istotne było wywalczenie 3 punktów z zawsze niewygodnym rywalem z Kaźmierza.

Cel został osiągniety choć łatwo nie było. Gospodarze przegrywali bowiem 2:3, ale zdołali nie tyle odrobić stratę, co dodatkowo przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Łupem bramkowym podzielili się: Błażej Jastrząbek 2, Tomasz Chudziński, Bartłomiej Kutzner.

Tęcza Lulin zagrała z Wartą Obrzycko. Prezes Grzegorz Mucha liczył z całym zespołem na komplet punktów. Wszystko układało się po ich myśli do 96 minuty. Wówczas to goście zdołali strzelić bramkę i wywalczyli 1 punkt. Tęcza Lulin - Warta Obrzycko 1:1.

Goście w tym spotkaniu pokazali się z najgorszej strony. Brutalne faule były "ozdobą" tego spotkania przez całe 90 minut. Niestety kolejny zawodnik Tęczy trafił do szpitala. Tym razem z połamanym nosem.

Tabela II grupy poznańskiej A-klasy:

1.   Zieloni Lubosz 6 - 15 pkt.

2.   Rokita Rokietnica 6 – 13 pkt.

3.   Szturm Junikowo 6 – 12 pkt.

4.   Orkan Objezierze 6 – 12 pkt.

5.   GKS Golęczewo 6 – 10 pkt.

6.   Warta Obrzycko 6 – 10 pkt.

7.   Rzemieślnik Kwilcz 6 – 10 pkt.

8.   Tarnovia II Tarnowo Podg. 6 – 9 pkt.

9.   Byki Obrowo 6 – 9 pkt.

10.  Czarni Kaźmierz 6 – 7 pkt.

11.  KS Gaj Wielki 6 – 6 pkt.

12.  Tęcza Lulin 6 – 6 pkt.

13.  Rożnovia Rożnowo 6 – 3 pkt.

14.  KS Sarbia 6 – 0 pkt.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież