Odbiór techniczny boiska w Objezierzu

Dziś 1. sierpnia w godzinach przedpołudniowych dokonano wizytacji na sztucznym boisku w Objezierzu. Kontrola wykazała kilka poważnych uchybień ze strony wykonawcy.

Historia budowy boiska ze sztuczną nawierzchnią w Objezierzu nie jest najkrótsza. Problemy były m.in. z wyłonieniem wykonawcy. Ostatecznie, aby zmieścić się w budżecie zrezygnowano z niektórych planowanych prac. Dzisiejszy odbiór techniczny wykazał m.in. nierówną nawierzchnię, dziury na sklejeniach oraz to co najbardziej rzuca się w oczy odstające od pionu lampy.

Zawodnicy Orkanu Objezierze muszą więc uzbroić się jeszcze odrobinę cierpliwości, podobnie jak Obornickie Centrum Sportu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież