Orkan i Tęcza powalczą o pełną pulę

Niezwykle ważne mecze rozegrają nasze zespoły w A-klasie. Orkan Objezierze podejmuje GKS Golęczewo, a Tęcza Lulin Wartę Wartosław.

Orkan zgubił już w rundzie wiosennej wiele punktów. Spowodowało to, że Suchary Suchy Las odskoczyły od niego na 6 punktów, a na niewielką odległość zbliżyły się zespoły Zielonych Lubosz i Rokity Rokietnica. Mecz z Golęczewem na pewno nie będzie łatwym. Mecze pomiędzy tymi zespołami w ostatnich latach kończyły się najczęściej niewielką wygraną jednych lub drugich bądź remisem. Faworytem oczywiście jest Orkan i bez względu na swoją formę i kontuzje w zespole to spotkanie musi wygrać.

Tęcza Lulin w ostatnich meczach wysoko przegrywała z zespołami z czołówki tabela A-klasy. Jutro jednak zagra z zespołem, który znajduje się na ostatnim miejscu w tabel poznańskiej A-klasy. Jeśli Tęcza naprawdę poważnie myśli o pozostaniu na tym poziomie rozgrywek, to spotkanie z Wartą muszą wygrać bezwzględnie.

Oba spotkania rozpoczną się o godz. 13:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież