Hat-trick Błażeja Jastrząbka we Wronczynie

W miniony weekend w Orkan Objezierze rozgrywał swoje kolejne spotkanie ligowe we Wronczynie. Tamtejszy LZS nie stawił wielkiego oporu gościom, którzy wygrali pewnie 4:1.

Bohaterem spotkania był niewątpliwie Błażej Jastrząbek, który skompletował już w pierwszej części spotkania hat-trick. Swoje strzelanie rozpoczął w 17 minucie, kiedy to wykorzystał rzut karny. Kolejne bramki padły tuż przed przerwą - w 38 i 40 minucie. Dzieło zniszczenia dokonał Dariusz Senger, który 2 minuty później strzelił 4 bramkę dla Orkanu.

W drugiej części meczu goście kontrolowali przebieg spotkania. LZS było stać tylko na honorowe trafienie, które miało miejsce w 72 minucie. Tym sposobem Orkan zanotował cenną wygraną i komplet 3 punktów.

Tęcza Lulin, drugi A-klasowy zespół, kolejny raz wysoko przegrała na własnym boisku. Tym razem aż 1:8 z Zielonymi Lubosz.

Pozostałe wyniki 22 kolejki:

Suchary Suchy Las - Złoci Złotkowo 7:0

Warta Obrzycko - Tarnovia II Tarnowo Podgórne 3:1

Warta Wartosław - Czarni Kaźmierz 0:1

Rzemieślnik Kwilcz - Rokita Rokietnica 0:3

GKS Golęczewo - Orzeł Słopanowo 2:1

Czołówka tabeli poznańskiej A-klasy gr. II:

1. Suchary Suchy Las 21 - 47 pkt.

2. Orkan Objezierze 21 - 41 pkt.

3. Rokita Rokietnica 21 - 37 pkt.

4. Zieloni Lubosz 20 - 36 pkt.

5. Rzemieślnik Kwilcz 20 - 33 pkt.

 

Tęcza z dorobkiem 17 pkt. zajmuje przedostatnie miejsce.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież