Hat-trick Błażeja Jastrząbka we Wronczynie

| Łukasz | Orkan Objezierze

W miniony weekend w Orkan Objezierze rozgrywał swoje kolejne spotkanie ligowe we Wronczynie. Tamtejszy LZS nie stawił wielkiego oporu gościom, którzy wygrali pewnie 4:1.

Bohaterem spotkania był niewątpliwie Błażej Jastrząbek, który skompletował już w pierwszej części spotkania hat-trick. Swoje strzelanie rozpoczął w 17 minucie, kiedy to wykorzystał rzut karny. Kolejne bramki padły tuż przed przerwą - w 38 i 40 minucie. Dzieło zniszczenia dokonał Dariusz Senger, który 2 minuty później strzelił 4 bramkę dla Orkanu.

W drugiej części meczu goście kontrolowali przebieg spotkania. LZS było stać tylko na honorowe trafienie, które miało miejsce w 72 minucie. Tym sposobem Orkan zanotował cenną wygraną i komplet 3 punktów.

Tęcza Lulin, drugi A-klasowy zespół, kolejny raz wysoko przegrała na własnym boisku. Tym razem aż 1:8 z Zielonymi Lubosz.

5. Rzemieślnik Kwilcz 20 - 33 pkt.

Tęcza z dorobkiem 17 pkt. zajmuje przedostatnie miejsce.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.