W Orkanie przygotowania do "wiosny" bez zakłóceń

Coraz intensywniej wyglądają przygotowania w zespołach piłkarskich naszego regionu. W Orkanie Objezierze przebiegają one bez najmniejszych zakłóceń.

We wtorkowy wieczór podopieczni Jacka Gruszczyńskiego trenowali na sztucznym boisku przy ul. Obrzyckiej w Obornikach. Pomimo jeszcze zalegającego na nim resztek śniegu trener zarządził także ćwiczenia z piłką.

"Jak dotychczas wszystkie założone etapy przygotowań są realizowane bez najmniejszych zakłóceń. Mam nadzieję, że tak będzie nie tylko do końca okresu przygotowawczego, ale i także do końca rundy wiosennej" - mówił na treningu trener Orkanu.

Z zespołem cały czas trenuje nowy zawodnik: "Faktycznie jest z nami nowy piłkarz. W ostatnim czasie miał problem z kontuzjami, ale powinien wkrótce nadrobić wszelkie zaległości treningowe. Ma za sobą występy w Concordii oraz w Wełnie Rogoźno. Jeśli klub dojdzie z nim do porozumienia w kwestii finansów to zyskamy bardzo dobrego napastnika" - dodał na koniec Jacek Gruszczyński.

W miniony weekend Orkan rozegrał mecz z Huraganem Młynkowo, który przegrał 3:2. W najbliższą niedzielę wybiera się na mecz do Murowanej Gośliny.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież