Fatalny występ objezierzan, nie lepszy Tęczy

Wielkie nadzieję wstąpiły w szeregi piłkarzy Orkanu, ale i nie tylko, gdy doszła do nich informacja o porażce Sucharów z GKS Golęczewo. Oznaczało to, że wystarczyło tylko wygrać w niedzielę w Luboszu, aby wskoczyć na fotel lidera A-klasy. Okazało się to jednak niewykonalne.

Małe boisko w Luboszu zupełnie nie odpowiadało graczom gości. Przyzwyczajeni do gry na dużym, szerokim polu spotkali się z odmiennymi warunkami. Na dodatek stan boiska raczej wskazywał na niedawno odbyte tutaj wykopki.

Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych bramek. Orkan nie stworzył w tym czasie praktycznie żadnej sytuacji. Po zmianie stron objezierzanie otrzymali zimny prysznic tracąc bramkę już w 47 minucie. To spowodowało konieczność odkrycia się i odważniejszego zaatakowania Zielonych. Przyniosło to efekt, ale gospodarzom w postaci drugiej bramki. Orkan starał się, ale tego dnia niewiele wychodziło. Strzał z rzutu wolnego Błażeja Jastrząbka to jedyna sytuacja, kiedy bramkarz luboszan musiał się naprawdę wykazać swoimi umiejętnościami.

Okazja do objęcia prowadzenia w tabeli szybko umknęła, ale jest jeszcze szansa na zrobienie tego za tydzień. Orkan podejmował będzie w ostatniej kolejce na własnym stadionie najsłabszy zespół z Wartosławia. Suchary czeka natomiast niełatwy mecz w Kaźmierzu.

Najsłabszy mecz rozegrali w tej rundzie także piłkarze Tęczy Lulin. Porażka 1:6 w Złotkowie z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie nie może napawać optymizmem. Przed Tęczą jeszcze mecz w Tarnowie i musi walczyć o pełną pulę.

Komplet wyników 12. kolejki:

Suchary Suchy Las - GKS Golęczewo 2:4

Rzemieślnik Kwilcz - LZS Wronczyn 2:2

Zieloni Lubosz - Orkan Objezierze 2:0 (0:0)

Warta Wartosław - Orzeł Słopanowo 1:2

Warta Obrzycko - Rokita Rokietnica 4:3

Złoci Złotkowo - Tęcza Lulin 6:1

Tarnovia II Tarnowo Podgórne -Czarni Kaźmierz 2:0

Tabela:

1. Suchary Suchy Las  - 28pkt.

2. Orkan Objezierze - 25pkt.

3. GKS Golęczewo - 22pkt.

4. Rzemieślnik Kwilcz - 22pkt.

5. Tarnovia II Tarnowo Podgórne - 21 pkt.

...

11. Złoci Złotkowo - 13pkt.

12. Tęcza Lulin - 10pkt.

13. Orzeł Słopanowo - 8pkt.

14. Warta Wartosław - 6pkt.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież