Rzemieślnik Kwilcz nadal klątwą Orkanu!

| eOborniki za red. Orkan Objezierze | Orkan Objezierze

W rozegranym w niedzielę 28.10.2012r. spotkaniu poznańskiej A-klasy pomiędzy Orkanem Objezierze a Rzemieślnikiem Kwilcz zanotowano remis 1:1. Patrząc przez pryzmat poprzedniego sezonu goście nadal będą niemile wspominani w gminie Oborniki.

Pomimo świecącego słońca w Objezierzu było bardzo chłodno. Nie przeszkadzało to jednak obu drużynom w grze. Od początku inicjatywę przejęli gospodarze, którzy starali się rozmontować obronę rywala. Wszystko wydawało się zmierzać do objęcia prowadzenia przez Orkan, gdy nagle w 20 minucie czerwoną kartkę otrzymał Piotr Ciesiółka. Zawodnik ten miał już wcześniej żółty kartonik za faul. W feralnej minucie sędzia dopatrzył się celowego zagrania ręką i wyciągnął drugi raz kartkę żółtą, a następnie czerwoną. Pomimo tego zdarzenia Orkan nie podłamał się i w 40 minucie Krzysztof Oleksiuk zdobył prowadzenie dla gospodarzy! Do przerwy pozostał wynik 1:0.

Po zmianie stron boiska Rzemieślnik nie mając nic do stracenia ruszył z ogromnym animuszem na bramkę gospodarzy. Szturm przyniósł skutek dopiero w 70 minucie, kiedy dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał jeden z zawodników z Kwilcza doprowadzając do wyrównania. Goście chcieli pójść za ciosem, ale nie udało im się zdobyć więcej bramek. Orkan również miał swoje szanse na zdobycie kompletu punktów, ale także zakończyły się one niepowodzeniem. Wynik końcowy to 1:1.

Potknięcie Orkanu wykorzystały Suchary zwyciężając w Tarnowie i powiększając przewagę do 3 punktów. Niedzielny remis pozwolił jednak utrzymać Orkanowi przewagę nad resztą stawki.

Niestety w bardzo ważnym meczu dla układu dolnej części tabeli Tęcza Lulin przegrała 1:2 w Obrzycku z Wartą. Za tydzień lulinianie zagrają z inną drużyną z dołu tabeli. Rywalem będą Złoci ze Złotkowa.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.