Orkan niczym walec, Tęcza zdobyła punkt

W miniony weekend rozegrano 8. kolejkę poznańskiej A-klasy. Dla naszych reprezentantów był on bardzo udany.

Orkan Objezierze wybrał się do Suchego Lasu, gdzie zmierzył się z liderem A-klasy.

Przegrana mogła oznaczać dla objezierskiej drużyny poważne kłopoty w realizacji nadrzędnego planu, jakim jest awans do ligi okręgowej. Na boisku szczęście dopisało jednak naszym piłkarzom, którzy najpierw wybronili się z poważnej opresji (w pierwszej połowie rzut karny wybronił Ziemowit Szymański), a w drugiej części po przetrwaniu naporu Sucharów objęli prowadzenie, aby w końcówce zdobyć jeszcze drugą bramkę. Wygrana 2:0 pozwoliła na umocnienie się Orkanowi w czołówce i zmniejszenie straty do lidera z Suchego Lasu do 1 punktu.

Ze zdobyczą punktową wróciła także drużyna Tęczy Lulin. Lulinianie 1 punkt zdobyli po bezbramkowym remisie w Kwilczu z tamtejszym Rzemieślnikiem. Dzięki temu mają na koncie 6 punktów i zajmują 12 miejsce. Należy pamiętać, że ze względu na remont świetlicy, Tęcza rozgrywa w rundzie jesiennej wszystkie mecz na wyjeździe.

Oto komplet wyników 8.kolejki oraz tabela:

Suchary Suchy Las - Orkan Objezierze 0:2

LZS Wronczyn - Orzeł Słopanowo 3:2

GKS Golęczewo - Rokita Rokietnica 0:1

Rzemieślnik Kwilcz - Tęcza Lulin 0:0

Zieloni Lubosz - Czarni Kaźmierz 4:3

Warta Wartosław - Tarnovia II Tarnowo Podgórne 0:5

Warta Obrzycko - Złoci Złotkowo 1:7

Tabela poznańskiej A-klasy, gr. II:

1. Suchary Suchy Las  8m. - 19pkt.

2. Tarnovia II Tarnowo Podgórne 8m. - 18pkt.

3. Orkan Objezierze 8m. - 18pkt.

...

12. Tęcza Lulin 8m. - 6pkt.

13. Warta Wartosław 8m. -  4pkt.

14. Orzeł Słopanowo 8m. - 2pkt.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież