Orkan w kolejnej rundzie PP

Dziś 26.09.2012r. Orkan Objezierze pokonał Tarnovię II Tarnowo Podgórne 3:0(1:0) i awansował do V rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym sezonu 2012/2013.

Od początku spotkania przewagę osiągnęli gospodarze, którzy chcieli jak najszybciej zdobyć prowadzenie. Pierwsza jednak groźna akcja należała do zespołu Tarnovii, ale w groźnej sytuacji poradził sobie bramkarz Błażej Matelski. Pomimo pojawiających się okazji piłka omijała bramkę gości, a raz nawet trafiła w słupek po sporym zamieszaniu w polu bramkowym. Orkan zdobył w końcu upragnioną bramkę w 22 minucie. To jednak pobudziło zawodników Tarnovii, co omalże skończyło się remisem w 40 minucie meczu. Z interwencją spóźnił się bramkarz Orkanu, ale zdołał jeszcze dotknąć piłkę i ta po odbiciu się od słupka wyszła w pole.

Do przerwy w drużynie Orkanu grało kilku zawodników, którzy raczej nie mają większych szans na wyjście na murawę w podstawowym składzie w rozgrywkach ligowych. W drugiej części zagrało już kilku dodatkowych zawodników z podstawowego składu, co zaowocowało 2 kolejnymi bramkami i pewnym awansem do następnej rundy.

Na meczu obecni byli m.in. prezes LKS Orkan Objezierze Ryszard Ciszak i jego zastępca Piotr Kucharski.

LKS Orkan Objezierze - Tarnovia II Tarnowo Podgórne 3:0(1:0)

Bramki: M.Nadstaga - 2, smaobójcza - 1

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież