Po zwycięstwie z Rokitą Orkan walczy w PP

| Łukasz | Orkan Objezierze

W niedzielne południe 23.09.2012r. Orkan Objezierze podejmował na własnym boisku groźną Rokitę Rokietnicę. Gospodarze rozgrywali w ten weekend już trzecie kolejne spotkanie na własnym stadionie i kolejny raz zdobyli komplet punktów.

Pierwsza połowa nie wskazywała na łatwy sukces. Bezbramkowy remis o niczym nie przesądzał, ale w pamięci pozostawał dreszczowiec z przed 2 tygodni z Czarnymi Kaźmierz. Na szczęście potwierdziło się, że druga część spotkania jest znacznie lepsza w wykonaniu Orkanu i już w 51 minucie objął prowadzenie po bramce Kacper Kopaniarz. Podwyższył prowadzenie chwilę później Dariusz Senger. Bramka kontaktowa Rokity z 68 minuty niewiele zmieniła, bo gospodarze zdobyli kolejne 3 gole i pokonali rywala 5:1.

Seria zwycięstw objezierzan pozwoliła zbliżyć się do czołówki, która bardzo się zagęściła. Kolejne spotkanie rozegrają z Orłem w Słopanowie, więc liczymy na przełamanie wyjazdowej niemocy. Zanim jednak do tego dojdzie Orkan zmierzy się jutro, tj. 26.09.2012r., z rezerwami Tarnovii Tarnowo Podgórne w ramach Pucharu Polski. Kibiców zapraszamy na ten mecz do Objezierza na godz. 16:00.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.