Po zwycięstwie z Rokitą Orkan walczy w PP

W niedzielne południe 23.09.2012r. Orkan Objezierze podejmował na własnym boisku groźną Rokitę Rokietnicę. Gospodarze rozgrywali w ten weekend już trzecie kolejne spotkanie na własnym stadionie i kolejny raz zdobyli komplet punktów.

Pierwsza połowa nie wskazywała na łatwy sukces. Bezbramkowy remis o niczym nie przesądzał, ale w pamięci pozostawał dreszczowiec z przed 2 tygodni z Czarnymi Kaźmierz. Na szczęście potwierdziło się, że druga część spotkania jest znacznie lepsza w wykonaniu Orkanu i już w 51 minucie objął prowadzenie po bramce Kacper Kopaniarz. Podwyższył prowadzenie chwilę później Dariusz Senger. Bramka kontaktowa Rokity z 68 minuty niewiele zmieniła, bo gospodarze zdobyli kolejne 3 gole i pokonali rywala 5:1.

Seria zwycięstw objezierzan pozwoliła zbliżyć się do czołówki, która bardzo się zagęściła. Kolejne spotkanie rozegrają z Orłem w Słopanowie, więc liczymy na przełamanie wyjazdowej niemocy. Zanim jednak do tego dojdzie Orkan zmierzy się jutro, tj. 26.09.2012r., z rezerwami Tarnovii Tarnowo Podgórne w ramach Pucharu Polski. Kibiców zapraszamy na ten mecz do Objezierza na godz. 16:00.

Mecze 6. kolejki poznańskiej A-klasy, gr.2:

Orkan Objezierze -Rokita Rokietnica 5:1

Suchary Suchy Las - Orzeł Słopanowo 3:1

LZS Wronczyn - Tęcza Lulin 1:1

GKS Golęczewo - Czarni Kaźmierz 3:0

Rzemieślnik Kwilcz - Tarnovia II Tarnowo Podgórne 2:0

Zieloni Lubosz - Złoci Złotkowo 3:0

Warta Wartosław - Warta Obrzycko 1:1

Czołówka tabeli:

1. Suchary Suchy Las 6m. - 16pkt.

2. Rzemieślnik Kwilcz 6m. - 13pkt.

3. GKS Golęczewo 6m. - 13pkt.

4. Orkan Objezierze 6m. - 12 pkt.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież