Porażki w nowym sezonie A-klasowców

Komplet porażek zapisali na swoim koncie przedstawiciele naszego regionu w A-klasie. Szczególnie bolesna jest ta doznana przez Orkan. Już po 45 minutach obrzycka Warta prowadziła 3:0. Takiego wyniku nic nie zapowiadało szczególnie, że Orkan był stroną przeważającą.

Coś się zacięło w trybach objezierskiej maszyny po krótkiej przerwie, którą sędzia nakazał w celu uzupełnienie płynów przez zawodników (mecz rozgrywany był w upale). Po zmianie stron boiska Orkan ruszył do ataku. Już w 50 minucie strzelił pierwszą bramkę (dokładnie to S. Piotrowicz), ale odważna gra narażała objezierzan na kontry. Niestety po jednej z nich padła 4 bramka. To jednak nie załamało gości, którzy w 65 minucie zdobyli drugiego gola (T. Chudziński) a w 78 minucie za sprawą M. Stachowiaka zdobyli bramkę kontaktową. Choć w końcówce pojawiła się szansa na wyrównanie to jednak gospodarze zdobyli komplet punktów. Porażka 4:3(3:0) z beniaminkiem powinna podziałać motywująco na całą rundę jesienną.

Bez punktów z meczu wyjazdowego wróciła także Tęcza Lulin z Kaźmierza. Czarni to czołowa drużyna ubiegłego sezonu i w meczu z debiutantem była faworytem.  Ze swej roli się wywiązała i pewnie zainkasowała 3 punkty po zwycięstwie 3:0.

Wyniki 1. kolejki:

Rzemieślnik Kwilcz - Suchary Suchy Las 0:2

Zieloni Lubosz - GKS Golęczewo 5:1

Warta Wartosław - LZS Wronczyn 5:4

Warta Obrzycko - Orkan Objezierze 4:3

Złoci Złotkowo - Orzeł Słopanowo 2:2

Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Rokita Rokietnica 2:0

Czarni Kaźmierz - Tęcza Lulin 3:0

Pierwszym liderem A-klasy II grupy poznańskiej został zespół Zielonych Lubosz.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież