Norbert Jabłoński wiosną nie zagra w Orkanie Objezierze

W rundzie wiosennej w barwach Orkanu Objezierze nie zagra na pewno Norbert Jabłoński.

Mieszkaniec Ocieszyna to rocznik 1998. Od 2008 roku gra w drużynie z Objezierza. Pierwszym trenerem Jabłońskiego był Bartek Majchrzak, a kolejnymi byli: Grzegorz Wrzesiński, Grzegorz Kuźniak, Błażej Jastrząbek, Michał Stachowiak i Piotr Kucharski.

Debiut w zespole seniorów Orkanu zaliczył w wieku 15 lat. Trenerem był wówczas Jacek Gruszczyński, a asystentem Piotr Kucharski. W rundzie wiosennej nie zobaczymy już jednak w brawach Orkanu Norberta Jabłońskiego. Zagra w Sokole Pniewy pod okiem trenera Pawła Tulińskiego. Tam trafia na półroczne wypożyczenie z opcją jego przedłużenia na kolejne 12 miesięcy.

Kibice będa mogli zobaczyć Norberta Jabłońskiego w meczu ze Spartą Oborniki. Sokół Pniewy jest bowiem rywalem klubu z Objezierskiej w V lidze.

Statystyki za Łączy Nas Piłka:

- 176 meczy

- 14038 minut gry

- 86 strzelonych bramek

- kartki: 3 czerwone, 28 żółtych

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież