Piotr Kucharski nie jest już trenerem Orkanu Objezierze

Piotr Kucharski zrezygnował z funkcji trenera pierwszego zespołu Orkanu Objezierze.

W Orkanie Objezierze skończyła się era trenera Piotra Kucharskiego. Przez ostatnie lata udało się stworzyć w Objezierzu zespół oparty w znaczym stopniu o swoich wychowanków. Na jego czele stał przez ten czas właśnie Piotr Kucharski. Dzięki jego pracy, ale także m.in. trenerów Michała Stachowiaka i Błażeja Jastrząbka, udało się zbudować drużynę, której mogło zazdrości wielu. Nie zrobiono tego w rok, ale sumienna praca przez lata dała bardzo wymierny efekt. Orkan Objezierze zawansował do ligi kręgowej, co było marzeniem od wielu lat. 

Informacje o złożonej rezygnacji potwierdził nam prezes klubu Krzysztof Sroka: Piotr Kucharski podał się do dymisji.

Na brak zajęć Kucharski nie będzie narzekał. Przed nim bowiem duże wyzwanie. Ma odpowiadać za Akademię Piłkarską Oborniki, a dokładnie za szkolenie jej zawodników. Celem APO ma być scentralizowane szkolenie w Gminie Oborniki dzieci i młodzieży w piłce nożnej.

Jak szerokim projektem będzie APO zadecydują uchwały podczas walnych zebrań w MKS Sparta Oborniki i KS Orkan Objezierze. Te mają się odbyć odpowiednio 9 i 10 grudnia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież