Orkan wrócił bez punktów z Suchego Lasu

Suchary Suchy Las wygrały 4:2 z Orkanem w niedzielnym meczu ligowym.

Mecz na sztucznym boisku było spotkaniem pełnym walki. Obie drużyny bardzo chciały wygrać to spotkanie i pokazywały to od pierwszej minuty. 

Zakładaliśmy od pierwszej minuty atak na gospodarzy. Tymczasem Suchary zaskoczyły nas taką samą taktyką - mówił Bartek Miłaszewski. Przy remisie 1:1 mieliśmy okazje wyjść na prowadzenie. Mieliśmy po jednej dobrej okazji przed przerwą, jak i po niej. Niestety nie wykorzystaliśmy ich. Zrobili to za to gospodarze - podsumował wydarzenia boiskowe Miłaszewski.

Suchary faktycznie okazały się skuteczniejsze. Trzy bramki po przerwie zadecydowały o ich wygranych. Orkan zdobył tylko jedną bramkę co pzowoliło zmniejszyć rozmiar porażki do 2:4.

W ocenie piłkarzy Orkanu, jak i trenera Piotra Kucharskiego, rywale byli tego dnia lepsi. Bramki zdobyli dla gości: Dariusz Senger, Michał Biedny.

Szansa na kolejne punkty Orkan Objezierze będzie miał w sobotę 2 listopada. Rywalem będzie Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież