Pewna wygrana Orkanu okupiona ciężką kontuzją

KS Orkan Objezierze wygrał spotkanie wyjazdowe z Czarnymi Wróblewo.

Nasza wygrana nie była zagrożona przez cały mecz - relacjonował tuż po ostatnim gwizdku sędziego wydarzenia boiskowe trener Piotr Kucharski. Bramki zdobyli dziś dla nas: Norbert Jabłoński, Krystian Morka, Mateusz Grządzielewski i Dawid Gałka. Najlepszym zawodnikiem był dziś Mateusz. Niestety mecz kończymy ze stratą Norberta Jabłońskiego, który prawdopodobnie ma złamaną nogę - zakończył podłamany kontuzją trener Kucharski.

Norbert Jabłoński przebywa w szamotulskim szpitalu. Czeka go na pewno długa przerwa od gry. 

Czarni Wróblewo - Orkan Objezierze 2:4

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież