Orkan Objezierze w kolejnej rundzie PP

Orkan Objezierze awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Zespół z Objezierza w tym roku godnie reprezentuje nasz powiat w rozgrywkach pucharowych. Po wygranej w derbach z Golnicą w Ryczywole 3:0 pojechał do Wronczyna. Zespół LZS także musiał uznać wyższość zespołu trenera Piotra Kucharskiego. Mecz zakończył się wygraną Orkanu 5:1, a bramki strzelali dla gości: Michał Biedny 2, Mateusz Grządzielewski, Norbert Jabłoński i Dawid Gałka po 1.

W kolejnej rundzie Orkan zagra najprawdopodobniej z Lechią Kostrzyn.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież