P. Kucharski: Drużyna zrealizowała założenia

| Łukasz | Orkan Objezierze

KS Orkan Objezierze pokonał 4:0 KS Canarinhos Skórzewo.

Po pierwszym spotkaniu w nowym sezonie był w zespole pewien niesmak. Przespana pierwsza część, niewykorzystany rzut karny i do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Po przerwie to przemiana drużyny z Objezierza. Znacznie lepsza gra Orkanu dała im bramkę Michała Biednego. Czasu na więcej nie wystarczyło. Warto dodać, że Wrzeszcz obronił rzut karny przy stanie 0:2. Przed sobotnim spotkaniem w drużynie panowała duża mobilizacja.

Drugi w sezonie 2019/2020 mecz to zupełnie inne mentalnie podejście Orkanu. Od pierwszych minut gospodarze mocno atakowali przeciwników. Z ławki trenerskiej niosły się głośne okrzyki Piotra Kucharskiego: Press! Orkanowcy szybko doskakiwali do rywala. Ci radzili sobie z agresywnym pressingiem słabo. Rzadko kiedy udawało im się wyprowadzać kontry. Na szczęście dla gości Orkan miał sporo strat, mnożyły się niedokładne podania. Do tego Norbert Jabłoński w dogodnej sytuacji przenisół piłkę nad spojeniem słupka i poprzeczki (na zdjęciu).

W drugiej części to kontynuacja narzuconego przez trenera Kucharskiego stylu gry. Rywale słabli, co efektownie wykorzystywali gospodarze. 2 bramki strzelił Norbert Jabłoński, a po 1 Wojciech Chudziński i Mateusz Grządzielewski.

Drużyna zrealizowała w pełni moje założenia na ten mecz - mówił na gorąco po meczu trener Piotr Kucharski. Agresywna postawa mojego zespołu przyniosła zamierzony efekt. Rywale w końcu osłabli i wygraliśmy zasłużenie to spotkanie. Trener Kucharski wspomniał też o Norbercie Jabłońskim: Zdobył nie tylko 2 bramki, ale też był aktywny w grze defensywnej. Zasługuje na pochwałę.

Przed Orkanem już w środę kolejne spotkanie. W Pucharze Polski zagra w Ryczywole z Golnicą.

Orkan chce przerwać swoją złą passę

Orkan Objezierze zamierza w sobotę przerwać złą passę. W ostatnich 5 meczach nie odniósł żadnej wygranej i zdobył zaledwie 2 punkty.

Rywalizowali w Memoriale Ryszarda Ciszaka

Sparta Oborniki wygrała Turniej Oldboys Memoriał Ryszarda Ciszaka.

Orkan Objezierze będzie grał w A-klasie!

KS Orkan Objezierze dołączył do zespołów Golnicy, LKS i Wełny, które będą także grały w A-klasie w sezonie 20222/2023.

Bohaterska postawa trenera APO

Szybka i zdecydowana reakcja trenerq Michała Stachowiaka uratowała życie młodego piłkarza.

Orkan Objezierze poznał rywali

Orkan Objezierze poznał rywali, z którym będzie walczył o mistrzostwo A-klasy gr. 3.

Oświadczenie Zarządu KS Orkan Objezierze

Klub Sportowy Orkan Objezierze nie zagral meczu z Piastem Kobylnica.

Orkan zagra w Skórzewie

Orkan Objezierze zagra w środę kolejne ligowe spotkanie. Rywalem będzie Canarhinos Skórzewo.