P. Kucharski: Drużyna zrealizowała założenia

KS Orkan Objezierze pokonał 4:0 KS Canarinhos Skórzewo.

Po pierwszym spotkaniu w nowym sezonie był w zespole pewien niesmak. Przespana pierwsza część, niewykorzystany rzut karny i do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Po przerwie to przemiana drużyny z Objezierza. Znacznie lepsza gra Orkanu dała im bramkę Michała Biednego. Czasu na więcej nie wystarczyło. Warto dodać, że Wrzeszcz obronił rzut karny przy stanie 0:2. Przed sobotnim spotkaniem w drużynie panowała duża mobilizacja.

Drugi w sezonie 2019/2020 mecz to zupełnie inne mentalnie podejście Orkanu. Od pierwszych minut gospodarze mocno atakowali przeciwników. Z ławki trenerskiej niosły się głośne okrzyki Piotra Kucharskiego: Press! Orkanowcy szybko doskakiwali do rywala. Ci radzili sobie z agresywnym pressingiem słabo. Rzadko kiedy udawało im się wyprowadzać kontry. Na szczęście dla gości Orkan miał sporo strat, mnożyły się niedokładne podania. Do tego Norbert Jabłoński w dogodnej sytuacji przenisół piłkę nad spojeniem słupka i poprzeczki (na zdjęciu).

W drugiej części to kontynuacja narzuconego przez trenera Kucharskiego stylu gry. Rywale słabli, co efektownie wykorzystywali gospodarze. 2 bramki strzelił Norbert Jabłoński, a po 1 Wojciech Chudziński i Mateusz Grządzielewski.

Drużyna zrealizowała w pełni moje założenia na ten mecz - mówił na gorąco po meczu trener Piotr Kucharski. Agresywna postawa mojego zespołu przyniosła zamierzony efekt. Rywale w końcu osłabli i wygraliśmy zasłużenie to spotkanie. Trener Kucharski wspomniał też o Norbercie Jabłońskim: Zdobył nie tylko 2 bramki, ale też był aktywny w grze defensywnej. Zasługuje na pochwałę.

Przed Orkanem już w środę kolejne spotkanie. W Pucharze Polski zagra w Ryczywole z Golnicą.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież