Gdzie będzie grał Orkan Objezierze?

Orkan Objezierze nie ma pewności, gdzie będzie grał w nowym sezonie.

W sezonie 2018/2019 drużyna z Objezierze grała na swoim boisku. Występowali tam jednak na licencji warunkowej. Obiekt wg wizytatora nie spełniał wszystkich wymogów przewidzianych dla drużyn grających w lidze okręgowej. Sprawa dotyczyła przede wszystkim odgrodzenia boiska od kibiców. Tak jest m.in. na obiekcie przy ul. Objezierskiej w Obornikach. 

Zarząd klubu otrzymał ostatecznie zgodę na występy w Objezierzu, ale tylko w rundzie jesiennej. W przerwie zimowej Orkan znów musiał walczyć o zgodę. Kosztowało to zespoł sporo nerwów, ale udało się osiągnąć cel. Licencja obiektu skończyła się jednak w czerwcu. Tym razem, wg nieoficjalnych informacji, Orkan ma już otrzymać bezwarunkowe zezwolenie na występy na Stadionie im. Ryszarda Ciszaka. Oficjalnie klub z Objezierza ma się dowiedzieć za kilka tygodni. Jeśli nie otrzyma zgody Orkan zobaczymy zapewne na boisku w Obornikach.

Czy w budżecie nie można znaleźć kilkadziesiąt tysięcy złotych na poprawę infrastruktury w Objezierzu? Jeśli Orkan otrzyma licencję oby tylko nie musiał wyczekiwać latami na inwestycje.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież