Charakter Orkanu, Sparta znów przegrała

Orkan Objezierze pokonał SSG Kamieniec w sobotnim spotkaniu ligowym.

Po emocjnującym spotkaniu we Wróblewie z Czarnymi Orkan podejmowął na własnym boisku SSG Kamieniec. Jesienią podopieczni Piotra Kucharskiego wygrali 3:0. Dziś w Objezierzu emocji nie brakowało. Na początku drugiej części spotkania drugą żółtą kartkę otrzymał Mateszu Grządzielewski i musiał opuścić boisko. Wówczas drużyna z Objezierza przegrywała już 0:1. Kolejny raz Orkan udowodnił, że ma charakter i ciężko go złamać. Dzięki trafieniom Mikołaj Lisa i Norberta Jabłońskiego to gospodarze wygrali ten mecz 2:1.

W zupełnie innych nastrojach kończyli mecz piłkarze MKS Sparta Oborniki. Po przegranej przed tygodniem 25 maja obornicki zespół odnotował kolejną stratę punktów. Dziś Sparcie nie udało się pokonać swojej imienniczki ze Złotowa. Dzięki trafieniu w końcówce meczu Filipa Trębacza spotkanie zakończyło się wygraną drużyny gości 2:1. Obornicki zespół na 4 kolejki przed końcem ma już 7 punktów straty do lidera - TPS Winogrady.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież