LKS Lipa może zagrać w A-klasie

Lipski Klub Sportowy może zagrać w nowym sezonie w poznańskiej A-klasie.

2 tygodnie temu zakończyły się rozgrywki poznańskiej B-klasy. Występujący w grupie B zespół z Lipy wywalczył w niej wysokie trzecie miejsce. To było najwyższe od 13 lat miejsce. Kilka dni temu infromowaliśmy o przedłużeniu umowy z trenerem Mariuszem Drewiczem. To jednak nie koniec dobrych informacji dla Lipy. Wg wstępnych analiz zespół Lipskiego Klubu Sportowego zagra w A-klasie! Ma rywalizować w swojej grupie z Rożnovią Rożnowo i Golnicą Ryczywół. Zapowiadają się więc wspaniale derby.

Oprócz pojedynków z sąsiadami LKS ma grać z zespołami z Baborowa i Otorowa, a więc z tymi, z którymi rywalizował o awans z B-klasy. Jeśli Zarząd WZPN zatwierdzi te decyzje, to rywalizacja w A-klasie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Kibice nie powinni narzekać na nudę!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież