Niedosyt futsalistów w Chojnicach

ks futsal oborniki

Po wyrównanym spotkaniu KS Futsal Oborniki przegrał w Chojnicach z Red Devils 1:4 (0:1).

Spotkanie o punkty ligowe miało zupełnie inny przebieg niż to przed tygodniem. W meczu pucharowym różnica między zespołami była ogromna. W niedzielny wieczór to była zupełnie inna drużyna Futsalu. Wicherki zagrały zdeterminowane, z ogromną ambicją i chęcią urwania punktów faworytowi. Czerwone Diabły wygraną zapewniły sobie dopiero w końcówce. Przegrywając 0:2 trener Bartosz Łeszyk zagrał va banque i wycofał bramkarza. To niestety skończyło się utratą kolejnych 2 bramek. Na otarcie łez honorowe trafienie zaliczył Mikołaj Wicberger.

Z przebiegu gry oborniczanie mogli wywalczyć znacznie więcej. Dośc kosztowne okazały się błędy w obronie, a dodatkowo zabrakło skuteczności. Przy tak wymagającym rywalu nie można było liczyć na choćby 1 punkt. Przypominamy też, że w drużynie rywala gra reprezentant Polski - Sebastian Wojciechowski. Jeszcze niedawno mogliśmy go oglądać na Mistrzostwach Europy.

Drużynie należą się słowa uznania za podjęcie walki z głównym faworytem do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież