Futsal Oborniki - Constract Lubawa 4:5 (1:1) film

futsal oborniki constract lubawa 4:5

KS Futsal Oborniki przegrał niedzielny mecz ligowy z KS Constract Lubawa.

Niezwykle emocjonujące spotkanie obejrzeli oborniccy kibice w hali przy ul. Obrzyckiej 88. Od pierwszego gwizdku było widać ogromną determinację gospodarzy, aby przełamać fatalną passę i zdobyć punkty. Niestety mimo stworzonych licznych okazji i ogromnych sił włożonych w mecz lepsi okazali się goście.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież