Roksana Olszewska z Akademii Reissa w kadrze WZPN-u!

Roksana Olszewska z Akademii Piłkarskiej Reissa otrzymała powołanie do kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej U-14. 

Akademia Piłkarska Reissa w Obornikach to blisko 100 zawodników i zawodniczek. Koordynatorem oddziału jest Rafał Ratajski. Wspaniałe wyróżnienie spotkało wychowankę trenera Radka Cegielskiego. Roksana Olszewska z Rożnowa otrzymała powołanie do kadry U-14 Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. 

Roksana trenuje w Akademii Reissa od 2016 roku. Trenuje w roczniku 2007. 

roksana olszewska

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2