Agata Ławniczak wygrała I Grand Prix Wiekopolski

Agata Ławniczak z MTS KS Warta Oborniki zajęła pierwsze miejsce w l Grand Prix Wielkopolsji Kadetów i Kadetek.

6 października w Poznaniu odbył się I GRAND PRIX Wielkopolski Kadetów i Kadetek. W zawodach wzięło udział 73 zawodników. W kategorii  kadetek nie dając szans rywalkom pierwsze miejsce zajęła Agata Ławniczak, zawodniczka MKS TS Warty Oborniki. Zwycięstwem wywalczyła sobie udział w GRAND PRIX Polski w Krakowie, na których jako jedyna będzie reprezentować Wielkopolskę.

W kategorii kadetów 6 miejsce zajął Borys Smela.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież