Wakacyjna Przygoda tylko z Centrum Rekreacji Oborniki!

Od 1 sierpnia Centrum Rekreacji Oborniki zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty.

Za nami połowa wakacji. Na zewnątrz panuje prawdziwie afrykańskie lato. Wysoka temperatura zachęca nas do szukania ratunku nad wodą. Centrum Rekreacji Oborniki wychodzi z super ofertą dla oborniczan. Przez cały sierpień dzieci i młodzież do 16 roku życia będa mogli korzystać z basenu w dni robocze za jedyne 5zł!  Dla osób chcących aktywniej spędzić swój czas CRO obniża również cenę na squasha do 30zł. 

W dniach 06-10.08.2018 roku będzie można skorzystać z Wakacyjnej Przygody. Szczegóły m.in. tej oferty znajdziecie na poniższym plakacie. 

centrum rekreacji oborniki plakat

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież