Fatalny stan szatni w hali przy Obrzyckiej 88 i w Rogoźnie na stadionie (film)

fatalny stan szatni w hali przy Obrzyckiej o w Rogoznie na stadionie

Kluby sportowe borykają się z fatalnym stanem szatni i łazienek. To ma się zmienić.

Na terenie naszych gmin powstają nowe obiekty sportowe wraz z którymi powstaje zaplecze socjalne. Niestety problem jest ze starymi budynkami. Tak jest m.in. w hali sportowej OCS w Obornikach przy ul. Obrzyckiej 88. Tam stan szatni i łazienek wymaga poważnych prac. To, że jeszcze nadają się do użytkowania to w dużej mierze zasługa pracowników OCS. Obiekt wizytowali w grudniu radni Ariel Mańczak i Waldemar Cyranek w towarzystwie dyrektora Jacka Okpisza. Jednoznacznie byli za remontem wszystkich szatni i łazienek.

Sekretarz Gminy Oborniki Krzysztof Nowacki zdradził nam, że przewidziana jest prawdziwa rewolucja. Wymieniona zostanie m.in. cała armatura, a część drzwi zostanie zlikwidowana.

Również sporych nakładów finansowych potrzebuje budynek na stadionie w Rogoźnie. Z szatni i łazienek korzystają tam nie tylko drużyny piłkarskie, gdyż stadion jest miejscem wielu imprez. Doposażenie potrzebuje także kontener w Siernikach. Wnioskował oto do burmistrza Romana Szuberskiego radny Łukasz Zaranek.

Wszystkie wymienione przez nas obiekty mają otrzymać dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Z informacji uzyskanych od posła Jakuba Rutnickiego wynika, że oba samorządy są na dobrej drodze do otrzymania wsparcia finansowego na te cele. W najbliższych tygodniach Gminy będą musiały wyłonić wykonawców remontów. Potem potrzebna będzie uchwała Sejmiku Wojewódzkiego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wizyty w szatni hali przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież