Szachowe Grand Prix dla Wioletty Zielińskiej

Mikolajkowy turniej szachowy

4 Grudnia odbył się ostatni w tym roku turniej szachowy w ramach Szachowego Grand Prix Obornik.

Zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Szachowego został Mateusz Frąckowiak, miejsce drugie zajęła Wioletta Zielińska natomiast trzecie miejsce przypadło Mirosławowi Zającowi. Organizatorem zawodów było Obornickie Centrum Sportu, zawody ponownie przeprowadził Henryk Brodniewicz, który między innymi pełnił rolę głównego sędziego.

Turniej Mikołajkowy zdecydował również o końcowej klasyfikacji Grand Prix. Tutaj zdecydowanie zwyciężyła Wioletta Zielińska, wyprzedzając Mirosława Zająca oraz Romana Webera i Marka Kulmińskiego, którzy exaequo zajęli trzecie miejsce. Zwycięzcy Grand Prix otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe. Wyniki ostatniego turnieju przedstawiamy w załączeniu. Obornickie Centrum Sportu zaprasza do udziału w kolejnej edycji szachowego grand prix. Najbliższy turniej już w styczniu.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież