Hubert Urbaniak ukończył Bieg Katorżnika (foto)

Hubert Urbaniak na mecie Biegu Katorżnika

Hubert Urbaniak wystartował w miniony weekend w Biegu Katorżnika. Oborniczanin zakończył te arcytrudne zawody z czasem 2:54:38.

Bieg Katorżnika to jeden z najtrudniejszych o ile nie najbardziej wymagając biegów znany człowiekowi. Bardzo znana w Polsce forma sprawdzenia siebie stała się na tyle popularna, że skusiła już wielu zawodników z krajów sąsiednich takich jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja czy Czechy.

 

Tegoroczna impreza odbyła się w Lublińcu, 16 sierpnia. Na starcie jubileuszowego X Biegu Katorżnika stawiło się blisko 1200 zawodników gotowych do walki z własnymi słabościami oraz ponad dziesięciokilometrową trasą, która wiodła przez bagna i leśne dróżki. Warto dodać, że zakwalifikowanych zostało 1319 zawodników, wystartowało 1217 a ukończyło 1190.

 

Zawodnicy zmagali się w kilku kategoriach :

 

-Bieg Mężczyzn
-Mikro Katorżnik

-Mini Katorżnik 

-Mały Katorżnik oraz Bieg Babci i Dziadka

-Bieg VIP i Dziennikarzy

-Bieg Kobiet

-Galernik Team

 

Jedynym oborniczaninem, który zdecydował się pokonać ten bez wątpienia bardzo ciężki bieg był Hubert Urbaniak, który reprezentował Klub Chińskich Motocykli. Czas jedynego przedstawiciela Obornik to 2:54:38. Gratulujemy!

Więcej na temat imprezy można znależć na stronie Bieg Katorżnika.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież