fbpx

Klasyfikacje po IV Turnieju Tenisa Stołowego (film)

Klasyfikacje po IV Turnieju Tenisa StołowegoV – Ostatni Turniej  odbędzie się w Sali Gimnazjum nr 3 w Obornikach przy ul. J. Piłsudskiego 28 w dniu 08.12.2012 godz.10,00 dla  klas I-III, oraz o godz. 12,00 dla klas IV-VI. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na ostatni z cyklu turniej.

 

Klasyfikacje po IV  Turnieju Tenisa Stołowego Dzieci o Puchar Burmistrza i  Starosty Obornik

I.  Dziewczynki klasy I – III

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Szkoła

I-Turniej

17.V.

II-Turniej

29.IX.

III-Turniej

27.X.

IV-Turniej

24.XI.

V-Turniej

08.XII

Razem

1.

Nowak Aleksandra

Warta

Oborniki

96

96

96

100

 

388

2.

Marcinkowska Marta

SP.2

Oborniki

90

88

88

96

 

362

3.

Wojtalak Roksana

Stella

Gniezno

100

94

94

-------

 

288

4.

Lewandowska Zuzanna

Stella

Gniezno

92

90

90

--------

 

272

5.

Kieljan Marta

SP. 2

Oborniki

------

86

85

88

 

259

6.

Paziewska Zofia

SP. 2

Oborniki

------

82

84

90

 

256

7.

Kwiecińska Zuza

Słowian Mrowino

--------

-------

89

94

 

183

8.

Waśkowiak Maja

Słowian

Mrowino

-------

--------

87

92

 

179

9.

Górzna Marta

Słowian Mrowino

86

---------

---------

89

 

175

10.

Szram Zofia

UKS TS

Oborniki

85

-----

86

------

 

171

11.

Bystrzycka Aleksandra

S.P.2

Oborniki

-------

--------

83

87

 

170

12.

Gruszczyńska Amelia

SP. 2 Oborniki

87

82

------

------

 

169

13/14

Sułek Zuzanna

LKTS

Luboń

-------

100

------

------

 

100

13/14

Dominiczak Zofia

Nałęcz

Ostroróg

-------

-------

100

-------

 

100

15.

Szuster Oliwia

Polonia

Śmigiel

94

--------

------

-------

 

94

16/17

Krupińska Sara

Warta Oborniki

--------

92

-------

--------

 

92

16/17.

Smarsz Aleksandra

Warta Oborniki

--------

--------

92

-------

 

92

18/19

Dombka Weronika

LKTS

Luboń

-------

89

--------

-------

 

89

18/19

Gorońska Klaudia

Słowian Mrowino

89

-------

--------

--------

 

89

20.

Tucholska Iga

Nałęcz Ostroróg

88

--------

---------

-------

 

88

21

Gomulec Magdalena

S.P.

Gościejewo.

-------

87

---------

-------

 

87

22/24

Gracz Alicja

SP. Budziszewko

--------

86

---------

-------

 

86

22/24

Pawłowska Weronika

Warta Oborniki

--------

86

---------

-------

 

86

22/24

Twardecka Marta

SP. Budziszewko

--------

86

---------

--------

 

86

25/26

Skórzewska

Marta

S.P.2

Oborniki

-------

--------

82

--------

 

82

25/26

Wieczorek Dobrawa

S.P.2

Oborniki

-------

82

---------

--------

 

82

 









 

I.  Dziewczynki klasy IV – VI

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Szkoła

I-Turniej

17.V.

II-Turniej

29.IX.

III-Turnie

27.X.

IV-Turniej

24.XI.

V-Turniej

08.XII.

Razem

1.

Sołtysiak Izabela

Słowian

Mrowino

96

100

96

94

 

386

2.

Gizińska Zofia

Słowian

Mrowino

90

92

100

100

 

382

3.

Kukawka Kornelia

Warta  Oborniki

94

94

89

88

 

365

4/5.

Wachaczyk Marta

Słowian

Mrowino

90

89

92

87

 

358

4/5.

Władysiak Julia

Słowian

Mrowino

92

86

90

90

 

358

6.

Bogalska Wiktoria

Warta  Oborniki

89

88

86

86

 

349

7.

Derkowska Monika

Warta  Oborniki

85

86

87

86

 

344

8.

Cieciora Weronika

Warta  Oborniki

86

82

86

82

 

336

9.

Nowak Aleksandra

Warta  Oborniki

--------

87

82

86

 

255

10

Podraza Karolina

Warta  Oborniki

84

86

82

-------

 

252

11.

Szrama Julia

SP.4 Oborniki

--------

82

76

76

 

234

12.

Langner Milena

14-Poznań

--------

--------

94

92

 

186

13.

Ławińska Agata

Czarnków

88

---------

---------

96

 

184

14.

Grybowicz Anastazja

Warta  Oborniki

-------

96

86

--------

 

182

15.

Sułek Zuzanna

LKTS Luboń

--------

90

--------

89

 

179

16.

Koślakiewicz

Oliwia

UKS TS

Oborniki

87

-------

86

-------

 

173

17.

Zielińska Maja

LKTS

Luboń

-------

82

--------

86

 

168

18.

Kruger Patrycja

UKS TS

Oborniki

82

-------

80

--------

 

162

19/20

Chudy Anita

LKTS

Luboń

100

--------

-------

--------

 

100

19/20

Kortus Nikola

Polonia Śmigiel

100

--------

-------

-------

 

100

21.

Cembrowicz Katarzyna

Nałęcz Ostroróg

96

----------

---------

--------

 

96

22.

Zielińska Marta

Nałęcz Ostroróg

94

--------

-------

--------

 

94

23.

Sibilska Wiktoria

Nałęcz Ostroróg

92

--------

-------

--------

 

92

24.

Wojtalak Roksana

Stella

Gniezno

--------

---------

88

--------

 

88

25.

Dombka Weronika

LKTS

Luboń

-------

86

--------

--------

 

86

26.

Tucholska Wiktoria

Nałęcz Ostroróg

84

---------

--------

--------

 

84

27.

Smarsz Aleksandra

SP. Budziszewko

--------

--------

80

--------

 

80

28.

Kaczmarek Małgorzata

UKS TS

Oborniki

-------

---------

78

--------

 

78

29.

Kukawka Sandra

SP. Budziszewko

--------

--------

77

--------

 

77

 









 

II.  Chłopcy klasy I – III

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Szkoła

I-Turniej

17.V.

II-Turniej

29.IX.

III-Turnie

27.X.

IV-Turniej

24.XI.

V-Turniej

08.XII.

Razem

1.

Kukawka

Miłosz

Warta  Oborniki

100

96

100

100

 

396

2.

Szrama Miłosz

Warta  Oborniki

90

94

92

96

 

372

3.

Nogaj Kacper

Warta  Oborniki

96

86

94

89

 

365

4.

Chmielewski Antoni

Warta  Oborniki

92

88

90

90

 

360

5.

Kwaśny Filip

Nałęcz Ostroróg

-------

92

86

94

 

272

6.

Malczewski Kazimierz

Stella Gniezno

--------

86

87

92

 

265

7.

Mikołajczak Igor

SP.2  Oborniki

89

---------

88

85

 

262

8.

Marciniak Krzysztof

SP.2  Oborniki

-------

86

89

87

 

262

9.

Kubiak Igor

Nałęcz Ostroróg

88

---------

85

88

 

261

10

Cieślowski Wiktor

SP.2 Oborniki

--------

86

82

86

 

254

11.

Gościniak Krzysztof

Słowian Mrowino

86

-------

84

84

 

254

12.

Małyszka Dominik

Słowian Mrowino

86

----------

80

83

 

249

13.

Leśnik Adam

Warta

Oborniki

--------

78

81

81

 

240

14.

Jalowski

Marcel

Stella

Gniezno

--------

89

96

-------

 

185

15.

Talma Kacper

Nałęcz Ostroróg

84

86

-------

------

 

170

16.

Przybylski Mateusz

SP. Budziszewko

--------

82

83

-------

 

165

17.

Nowak Jakub

SP.2

Oborniki

-------

---------

78

78

 

156

18.

Pyśk Patryk

LKTS

Luboń

--------

100

-------

-------

 

100

19.

Starzyk Jakub

Stella Gniezno

94

---------

-------

-------

 

94

20.

Pietryga Tomasz

Poznań

niezrzeszony

--------

90

--------

--------

 

90

21.

Pospieszny Mateusz

Nałęcz Ostroróg

87

---------

-------

-------

 

87

22/24

Chmiel Oskar

SP. 2

Oborniki

84

---------

--------

--------

 

84

22/24

Banasch Patryk

SP.

Gościejewo

--------

82

--------

-------

 

82

22/24

Majcherczyk Michał

SP. Budziszewko

--------

82

---------

-------

 

82

25.

Majcherczyk Mikołaj

SP. Budziszewko

--------

82

---------

-------

 

82

26/28

Grześkowiak

Nikodem

Tarnowo Podgórne

--------

--------

---------

82

 

82

26/28

Matysik Maciej

Słowian Mrowino

--------

--------

---------

80

 

80

26/28

Chudziak Damian

SP.2

Oborniki

--------

--------

80

--------

 

80

29.

Banaszek Paweł

SP.3

Oborniki

--------

--------

---------

79

 

79

30.

Korybalski Wiktor

SP.

Gościejewo

-------

78

--------

-------

 

78

31.

Baranek Oskar

SP.2 Oborniki

-------

78

--------

--------

 

78

32.

Gryziński Kacper

UKS TS Oborniki

--------

--------

77

 

 

77

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy klasy IV – VI

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Szkoła

I-Turniej

17.V.

II-Turniej

29.IX.

III-Turnie

27.X.

IV-Turniej

24.XI.

V-Turniej

08.XII.

Razem

1.

Lewandowski Dominik

Stella Gniezno

96

94

96

96

 

382

2.

Janowski Maksymilian

Stella Gniezno

90

96

100

94

 

380

3.

Kaczmarek Wojciech

Słowian Mrowino

92

92

94

87

 

365

4.

Łopatka Adam

Słowian Mrowino

88

90

86

90

 

354

5.

Śpitalniak Aleksander

Warta  Oborniki

86

86

90

86

 

348

6.

Roszyk Filip

Warta  Oborniki

87

87

87

86

 

347

7.

Golimowski Jakub

Warta  Oborniki

86

82

86

86

 

340

8.

Królski Jan

Warta  Oborniki

86

82

82

86

 

336

9/10

Tempolin Dominik

Warta  Oborniki

82

86

74

82

 

324

9/10

Roszyk Wiktor

Warta  Oborniki

86

78

78

82

 

324

11.

Witkowski Hubert

Słowian Mrowino

84

78

78

78

 

318

12.

Olesiejko Krystian

Warta  Oborniki

82

78

74

82

 

316

13.

Rosa Radosław

Nałęcz Ostroróg

90

89

82

-------

 

261

14.

Kubisz kamil

Warta  Oborniki

89

86

86

--------

 

261

15.

Kaptur Gracjan

Warta  Oborniki

87

86

82

--------

 

255

16.

Pyśk Patryk

LKTS  Luboń

-------

100

-------

100

 

200

17.

Szram Jakub

UKS TS Oborniki

94

--------

92

--------

 

186

18.

Bednarek Dominik

PlastmetCzarnków

92

---------

---------

92

 

184

19.

Niedźwiecki Igor

Plastmet

Czarnków

89

--------

---------

89

 

178

20.

Mudrak Sebastian

Stella Gniezno

--------

---------

89

88

 

177

21.

Kukawka Miłosz

Warta Oborniki

-------

--------

86

78

 

164

22/23

Szrama Miłosz

Warta Oborniki

--------

---------

82

78

 

160

22/23

Łuczak Przemysław

Słowian Mrowino

--------

82

78

--------

 

160

24.

Nogaj Kacper

Warta Oborniki

----------

---------

74

78

 

152

25/26

Ludwiczak Filip

Polonia Śmigiel

100

---------

-------

--------

 

100

25/26

Katafiasz Krzysztof

LKTS  Luboń

100

---------

-------

-------

 

100

27.

Jankowski Jakub

Polonia

Śmigiel

96

---------

--------

-------

 

96

28.

Styziński Remigiusz

Polonia

Śmigiel

94

---------

--------

-------

 

94

29/31

Kuźniarek Jan

LKTS Luboń

--------

88

--------

-------

 

88

29/31

Król Patryk

UKS TS Oborniki

88

---------

--------

--------

 

88

29/31

Ignasiak Mateusz

SP. Budziszewko

-------

--------

88

--------

 

88

32.

Dąbrowski Michał

Nałęcz Ostroróg

86

---------

--------

---------

 

86

33.

Molski Jakub

UKS TS Oborniki

85

--------

--------

------

 

85

34.

Zagrodnik Bartosz

SP.2

Oborniki

84

---------

--------

--------

 

84

35/40

Nogaj Bartosz

SP. Budziszewko

82

---------

---------

---------

 

82

35/40

Witkowski Krzysztof

LKTS Luboń

 

----------

---------

-------

82

 

82

35/40

Ziółkowski Klaudiusz

 

82

---------

--------

---------

 

82

35/40

Talma Jakub

Nałęcz Ostroróg

82

---------

---------

--------

 

82

35/40

Juchacz Jakub

Warta Oborniki

82

---------

---------

---------

 

82

35/40

Jalowski Marcel

Stella

Gniezno

82

---------

---------

--------

 

82

41/43

Jóźwiak Hubert

SP.4 Oborniki

---------

78

---------

---------

 

78

41/43

Fojud Adrian

LKTS

Luboń

----------

78

--------

--------

 

78

41/43

Zydorczak Andrzej

SP.2

Oborniki

78

---------

--------

--------

 

78

44.

Chmielewski Antoni

Warta Oborniki

---------

---------

74

-------

 

74

45.

Grobelny Jakub

SP. Budziszewko

----------

---------

70

-------

 

70

 









 

Wyniki zebrał

Stanisław Hyżyk