fbpx

Wyniki IV Turnieju Tenisa Stołowego Dzieci w Obornikach

Wyniki IV Turnieju Tenisa Stołowego Dzieci w ObornikachW sobotę 24.11.2012r. w obornickim Gimnazjum nr 3 odbył się IV Turniej Tenisa Stołowego Dzieci o Puchar Burmistrza Obornik i Starosty Obornik. Rywalizowały w nim dzieci z klas podstawowych w 2 kategoriach: klasy 1-3 oraz 4-6, z podziałem na dziewczynki i chłopców. Zawody prowadził Stanisław Hyżyk.

Wyniki IV Turnieju Tenisa Stołowego Dzieci o Puchar Burmistrza Obornik i Starosty Obornik (Oborniki 24.11.2012)

 

 

 

 

I.  Dziewczynki klasy I – III

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub  / Szkoła /

IV-Turniej 24.11.2012

1.

Nowak Aleksandra

Warta Oborniki

100

2.

Marcinkowska Marta

Warta Oborniki

96

3.

Kwiecińska Zuza

Słowian Mrowino

94

4.

Waśkowiak Maja

Słowian Mrowino

92

5.

Paziewska Zofia

SP. 2 Oborniki

90

6.

Górzna  Marta

Słowian Mrowino

89

7.

Kieljan Maria

SP. 2Oborniki

88

8.

Bystrzycka Aleksandra

S.P.2 Oborniki

87

Dziewczynki klasy IV – VI

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub / Szkoła/

IV-Turniej 24.XI.2012

1.

Gizińska Zofia

Słowian Mrowino

100

2.

Ławińska Agata

Czarnków

96

3.

Sołtysiak Izabela

Słowian Mrowino

94

4.

Langner Milena

14-Poznań

92

5.

Władysiak Julia

Słowian Mrowino

90

6.

Sułek Zuzanna

LKTS Luboń

89

7.

Kukawka Kornelia

Warta  Oborniki

88

8.

Wachaczyk Marta

Słowian Mrowino

87

9/10

Nowak Aleksandra

Warta  Oborniki

86

9/10

Zielińska Maja

LKTS Luboń

86

11/12

Bogalska Wiktoria

Warta  Oborniki

86

11/12

Derkowska Monika

Warta  Oborniki

86

13/14

Cieciora Weronika

Warta  Oborniki

82

13/14.

Szrama Julia

Warta  Oborniki

76

II.  Chłopcy klasy I – III

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ Szkoła/

IV-Turniej 24.XI.2012

1.

Kukawka Miłosz

Warta  Oborniki

100

2.

Szrama Miłosz

Warta  Oborniki

96

3.

Kwaśny Filip

Nałęcz Ostroróg

94

4.

Malczewski Kazimierz

Stella Gniezno

92

5.

Chmielewski Antoni

Warta  Oborniki

90

6.

Nogaj Kacper

Warta  Oborniki

89

7.

Kubiak Igor

Nałęcz Ostroróg

88

8.

Marciniak Krzysztof

Warta  Oborniki

87

9.

Cieślowski Wiktor

Warta  Oborniki

86

10

Mikołajczak Igor

Warta  Oborniki

85

11.

Gościniak Krzysztof

Słowian Mrowino

84

12.

Małyszka Dominik

Słowian Mrowino

83

13.

Grześkowiak Nikodem

Tarnowo Podgórne

82

14.

Leśnik Adam

Warta  Oborniki

81

15.

Matysik Maciej

Słowian Mrowino

80

16.

Banaszek Paweł

SP.3 Oborniki

79

17.

Nowak Jakub

SP.2 Oborniki

78

Chłopcy klasy IV – VI

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub /Szkoła /

IV-Turniej 24.XI.2012

1.

Pyśk Patryk

LKTS Luboń

100

2.

Lewandowski Dominik

Stella Gniezno

96

3.

Janowski Maksymilian

Stella Gniezno

94

4.

Bednarek  Dominik

Czarnków

92

5.

Łopatka Adam

Słowian Mrowino

90

6.

Niedźwiecki Igor

Czarnków

89

7.

Mudrak Sebastian

Stella Gniezno

88

8.

Kaczmarek Wojciech

Słowian Mrowino

87

9/12

Śpitalniak Aleksander

Warta  Oborniki

86

9/12

Roszyk Filip

Warta  Oborniki

86

9/12

Królski Jan

Warta  Oborniki

86

9/12

Golimowski Jakub

Warta  Oborniki

86

13/14

Witkowski Krzysztof

LKTS Luboń

82

13/14

Tempolin Dominik

Warta  Oborniki

82

13/16

Olesiejko Krystian

Warta  Oborniki

82

13/16

Roszykwiktor

Warta  Oborniki

82

17.

Kukawka Miłosz

Warta Oborniki

78

18.

Szrama Miłosz

Warta  Oborniki

78

19.

Witkowski Hubert

Słowian Mrowino

78

20.

Nogaj Kacper

Warta Oborniki

78


Sędzia zawodów:
Stanisław Hyżyk