Szachowe Grand Prix Obornik dla Grzegorza Grzywacza

Grzegorz Grzywacz został zwycięzcą tegorocznej edycji Szachowego Grand Prix Obornik.

W dniu 15 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy, ostatni w ramach tegorocznego Szachowego GPX Obornik. Najlepsi zawodnicy turnieju oraz klasyfikacji generalnej zostali nagrodzeni pucharami oraz zegarami szachowymi. Nagrody ufundował główny organizator Obornickie Centrum Sportu. Poniżej klasyfikacja Turnieju Mikołajkowego oraz GPX. Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji tegorocznych turniejów Laboratorium Logiki oraz Panu Henrykowi Brodniewiczowi.

 

Mikołajkowy Turniej Szachowy
kat. OPEN 
Im Mateusz Różański 
IIm Łukasz Naruszewicz 
IIIm Przemysław Kościelecki 
 
kat. JUNIOR 
Im Mateusz Różański 
IIm Damian Moliński 
IIIm Weronika Zydorczak 
 
Klasyfikacja generalna Szachowego GPX Obornik
Im Grzegorz Grzywacz 
IIm Przemysław Kościelecki 
IIIm Mirosław Zając

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież